Po zakupie

Czasem po zakupie dowolnego przedmiotu, zaczynamy myśleć 'czy na pewno dokonałem dobrego wyboru'?

Tak samo może być też po zakupie paneli podłogowych. Jednakże, jeżeli chcesz mieć piękne mieszkanie, na pewno jeszcze czeka Cię trochę pracy.Przede wszystkim musisz zamontować nowe panele. Jak to zrobić?

Układanie paneli produkowanych przez różne firmy, znacznie się różni. W przypadku pewnych paneli należy je wsuwać poziomo jeden w drugi, w przypadku innych należy je montować pod kątem, a następnie opuszczać na podłoże. Dlatego bardzo ważne jest żeby w panelach, które chcesz kupić była instrukcja montażu w języku polskim. Jeżeli ułożysz panele niezgodnie z instrukcją, możesz nawet je zniszczyć, a w takim przypadku producent nie uzna gwarancji. Jeżeli powierzasz montaż paneli fachowcowi, sprawdź czy przestrzega on wskazówek zawartych w instrukcji. Bardzo często fachowcy 'wiedzą lepiej', natomiast jeżeli zrobią coś źle, to pieniędzy od nich nie odzyskasz...

 

Dokładna oferta na panele Kielce dostępna po kontakcie telefonicznym lub e-mail.


Bezpłatna i niezobowiązująca wycena

Wykonujemy nawet najbardziej wymagające projekty, których większość innych ekip niemających odpowiedniej wiedzy praktycznej jak i teoretycznej po prostu boi się podjąć.

Dowieziemy oraz wniesiemy materiały budowlane

Oferujemy transport zakupionych materiałów wraz z ich wniesieniem na terenie województwa świętokrzyskiego.

Kulturalna i profesjonalna obsługa

Gwarantujemy profesjonalne obsługę klienta oraz doradztwo wysoko wykwalifikowanych specjalistów.