Po zakupie

Czasem po zakupie dowolnego przedmiotu, zaczynamy myśleć 'czy na pewno dokonałem dobrego wyboru'?

Tak samo może być też po zakupie paneli podłogowych. Jednakże, jeżeli chcesz mieć piękne mieszkanie, na pewno jeszcze czeka Cię trochę pracy.Przede wszystkim musisz zamontować nowe panele. Jak to zrobić?

Układanie paneli produkowanych przez różne firmy, znacznie się różni. W przypadku pewnych paneli należy je wsuwać poziomo jeden w drugi, w przypadku innych należy je montować pod kątem, a następnie opuszczać na podłoże. Dlatego bardzo ważne jest żeby w panelach, które chcesz kupić była instrukcja montażu w języku polskim. Jeżeli ułożysz panele niezgodnie z instrukcją, możesz nawet je zniszczyć, a w takim przypadku producent nie uzna gwarancji. Jeżeli powierzasz montaż paneli fachowcowi, sprawdź czy przestrzega on wskazówek zawartych w instrukcji. Bardzo często fachowcy 'wiedzą lepiej', natomiast jeżeli zrobią coś źle, to pieniędzy od nich nie odzyskasz...

Dlaczego my?

Nasza oferta skierowana jest dla tych którzy chcieliby zakupić w najbliższej przyszłości podłogi najlepszej jakości w rozsądnych cenach. Zajmujemy się handlem podłogami drewnianymi, panelami laminowanymi oraz drzwiami - również z usługą monterską. Wszystkich Naszych klientów obsługujemy indywidualnie starając się dopasować ofertę do oczekiwań klienta. Posiadamy szeroki wybór podłóg laminowanych, drewnianych i desek tarasowych wiodących producentów.

W ofercie posiadamy akcesoria do wszystkich rodzajów podłóg: listwy przyścienne, listwy dylatacyjne, teowniki (bardzo przydatne do efektownego połączenia salonu z aneksem kuchennym), płyny do mycia podłóg oraz wiele innych akcesoriów pomocnych do montażu jak i codziennej pielęgnacji podłogi. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wysoką jakością podłóg oraz miłą i fachową obsługą do odwiedzenia naszych punktów handlowych


Bezpłatna i niezobowiązująca wycena

Wykonujemy nawet najbardziej wymagające projekty, których większość innych ekip niemających odpowiedniej wiedzy praktycznej jak i teoretycznej po prostu boi się podjąć.

Dowieziemy oraz wniesiemy materiały budowlane

Oferujemy transport zakupionych materiałów wraz z ich wniesieniem na terenie województwa świętokrzyskiego.

Kulturalna i profesjonalna obsługa

Gwarantujemy profesjonalne obsługę klienta oraz doradztwo wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Masz pytania? Zadzwoń do nas

Kliknij aby przejść do mapy