Cena

Panele laminowane mogą kosztować od 15 zł / m2 do ponad 100 zł / m2. Od razu odradzamy kupno tych najtańszych, zgodnie z zasadą 'kto tanio kupuje, ten kupuje dwa razy'. Przyzwoite panele o grubości 7 mm można kupić za ok. 29 zł / m2 , a o grubości 8 mm - za ok. 34 - 40 zł / m2.

Należałoby sobie zadać pytanie czy wobec tego warto kupić droższe panele. Odpowiedź brzmi 'tak'. Zwykle (chociaż nie zawsze) czym droższe panele, tym mają one więcej wartościowych cech, jak np. większa odporność na ścieranie, szlachetniejsze wzory, lepsze powierzchnie (np. struktura drewna, połysk), właściwości antybakteryjne, itp. Paneli podłogowych nie kupuje się co roku, dlatego warto wydać trochę więcej pieniędzy.

Podobnie jeżeli wahasz się pomiędzy panelami za 28 zł/m2 i 35 zł/m2 - gdy kupujesz np. 20 m2, to różnica w wartości całego zakupu wyniesie tylko 140 zł. Zakładając że panele będziesz użytkował przez 10 lat, daje to różnicę w wysokości tylko 14 zł/rok.

 

Dokładna oferta na panele Kielce dostępna po kontakcie telefonicznym lub e-mail.


Bezpłatna i niezobowiązująca wycena

Wykonujemy nawet najbardziej wymagające projekty, których większość innych ekip niemających odpowiedniej wiedzy praktycznej jak i teoretycznej po prostu boi się podjąć.

Dowieziemy oraz wniesiemy materiały budowlane

Oferujemy transport zakupionych materiałów wraz z ich wniesieniem na terenie województwa świętokrzyskiego.

Kulturalna i profesjonalna obsługa

Gwarantujemy profesjonalne obsługę klienta oraz doradztwo wysoko wykwalifikowanych specjalistów.