Panele podłogowe - Salon Kielce - Sposób montażu

Montaż paneli podłogowych

 

Do niedawna wszystkie panele musiały być montowane przy użyciu kleju. Jednak obecnie istnieje kilka systemów montażu bezklejowego. Jest to całkowicie pewny i bezpieczny sposób układania paneli podłogowych. Układanie podłogi bez użycia kleju jest o wiele szybsze, łatwiejsze i czystsze. Istnieje kilka opatentowanych systemów bezklejowego montażu.

Najbardziej popularne i zarazem praktyczne są systemy:

Uniclick firmy UNILIN oraz EasyConnect firmy CLASSEN.

Ważny jest również sposób zabezpieczenia przed wilgocią - warto o to zapytać sprzedawcę.Na przykład niektóre firmy stosują impregnację krawędzi a inne specjalny wosk, który zarówno zabezpiecza panele przed wnikaniem wilgoci, jak również ułatwia ich montaż.

Dlaczego my?

Nasza oferta skierowana jest dla tych którzy chcieliby zakupić w najbliższej przyszłości podłogi najlepszej jakości w rozsądnych cenach. Zajmujemy się handlem podłogami drewnianymi, panelami laminowanymi oraz drzwiami - również z usługą monterską. Wszystkich Naszych klientów obsługujemy indywidualnie starając się dopasować ofertę do oczekiwań klienta. Posiadamy szeroki wybór podłóg laminowanych, drewnianych i desek tarasowych wiodących producentów.

W ofercie posiadamy akcesoria do wszystkich rodzajów podłóg: listwy przyścienne, listwy dylatacyjne, teowniki (bardzo przydatne do efektownego połączenia salonu z aneksem kuchennym), płyny do mycia podłóg oraz wiele innych akcesoriów pomocnych do montażu jak i codziennej pielęgnacji podłogi. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wysoką jakością podłóg oraz miłą i fachową obsługą do odwiedzenia naszych punktów handlowych


Bezpłatna i niezobowiązująca wycena

Wykonujemy nawet najbardziej wymagające projekty, których większość innych ekip niemających odpowiedniej wiedzy praktycznej jak i teoretycznej po prostu boi się podjąć.

Dowieziemy oraz wniesiemy materiały budowlane

Oferujemy transport zakupionych materiałów wraz z ich wniesieniem na terenie województwa świętokrzyskiego.

Kulturalna i profesjonalna obsługa

Gwarantujemy profesjonalne obsługę klienta oraz doradztwo wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Masz pytania? Zadzwoń do nas

Kliknij aby przejść do mapy