Usługi remontowe Kielce

Remonty Kielce

Jesteśmy po to, aby odmienić wnętrze Twojego domu czy mieszkania. Remonty oraz wykończenie mieszkań i domów w Kielcach i okolicach to coś w czym specjalizujemy się od ponad 9 lat. Wykonane przez nas usługi zadowoliły już dziesiątki klientów, a zadowolony klient to nasza najlepsza wizytówka. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób bardzo indywidualny, chcemy w pełni przenieść Twoje marzenia do rzeczywistości. Budowanie pozytywnej relacji z klientem jest bardzo istotne w usługach takich jak remonty mieszkań czy domów. Dbamy zatem o rzetelne i profesjonalne podejście od samego początku współpracy do skończonego zlecenia. Wszystkie usługi remontowe wykonujemy z należytą dbałością o najmniejszy szczegół. Remonty pod klucz, jakie mamy okazje wykonywać, pozwalają zaprezentować w pełni nasze umiejętności. Ale nie jest istotne czy realizujemy duże czy małe zlecenia, do każdego remontu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Usługi remontowe wykonujemy w zróżnicowanym zakresie, od drobnych poprawek, po poważne remonty mieszkań czy domów nie tylko na terenie Kielc, ale również i okolicy. Prace takie jak układanie glazury, instalacje elektryczne czy sanitarne, zabudowy gips karton, podłogi czy wyburzania i murowanie nowych ścian to dla nas chleb powszedni. Przy wycenie remontu, która zawsze jest bezpłatna, ustalamy wszystkie szczegóły tak, aby później nie fatygować niepotrzebnie klienta. Cenimy Wasz czas i pieniądze.

Jeśli chcecie odnowić stare wnętrze lub całkowicie je zmienić, wykonać generalny remont np. łazienki, przygotować biuro czy pomieszczenie usługowe – zadzwoń, przyjedziemy i opracujemy najlepszy plan działania, a następnie wdrożymy go w życie.

535 500 822